hpeiros-fournos
Α'ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Εύκολες νίκες για τις πρωτοπόρους

Συνεχίζουν αήττητοι οι πρωτοπόροι μετά και τις νίκες που πραγματοποίησαν στην 4η αγωνιστική. Ο Φάρος ισοπεδωτικός απέναντι στην Ελευθερία Μοσχάτου είχε ένα εύκολο βράδυ απέναντι στην Ελευθερία Μοσχάτου την οποία και νίκησε με σκορ 84-46.

Σε παιχνίδι που δεν σηκώνει κριτική ο Πρωτέας νίκησε 86-23 την Προοδευτική ενω και ο Πανιώνιος νίκησε εκτός έδρας τον Ικαρο Καλλιθέας

Αναλυτικά τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής

22/10/16 21.15 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 31 52 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ

22/10/16 19.00 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 86 23 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

22/10/16 16.15 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 67 21 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

22/10/16 20.15 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 49 57 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

22/10/16 21.00 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ (w) 41 54 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

22/10/16 15.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 84 46 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  84-46

Διαιτητές:Παπαγεωργίου, Σαραντάκος

Δεκάλεπτα:28-13, 47-24, 64-36, 84-46

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης, Ρίμπας): Παπαδοπούλου 4, Καρακασίδου 19, Κιαουλιά Μαλ. 6, Καραπατάκη 2, Κιαουλιά Μαρ. 4, Δράκου, Κοντραφούρη 16, Παπαμιχαήλ 6, Χατζηλεοντή 17, Τζιλιάνου 2, Κοντιζά 8, Μπαιμπάκη.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Παπαναστασίου): Δάντου 2, Μπουρσούκη, Τζιούτζιου, Βώλου 9(1), Τάραμα 3(1), Κυριακόγγονα, Ρούτση 7, Προέδρου 14(1), Κρητικοπούλου 10(2), Ρήγα 1.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 67-21

Δεκάλεπτα: 16-04, 32-09, 48-14, 67-21

Διαιτητές: Τσαλίκης , Φιλίππου

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ( Φατούρος)  Λειβαδάρα 12, Παγώνη Γεωργία 2, Παπαγεωργίου 15(2), Ευαγγελίτση 10, Σταθά 4, Βλάχου 9, Παγώνη Αλεξάνδρα 8, Αντωνοπούλου 2, Κρικέλα 5, Αβράμη , Δίμτσα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Βροχίδου):  Μόσχου 10, Παρασκευοπούλου 7, Ρήττα 2, Καλμπαρδή 2, Μπελεγρή , Σουλάϊ , Γεωργίλη ,Ξεπατεράκη Λ.

ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 41-54

Διαιτητές : Σακκής , Τούσης

ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Παναγιωτόπουλος) : Χαρούνι , Μιχαλοπούλου 4, Χαραλαμπίδου 7, Γιαννακοπούλου , Σπανού , Πάγγου 9(1) , Μόκα 3, Μαχαίρα , Κονόμη 3, Μούτσα 15(1), Τζουνοπούλου , Παπαθεοδώρου

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κοπάτσκοβα , Αυγουστίδης): Βάσου , Ολυμπίου 7, Παντελή 16(1) , Κριτσιδήμα  , Γεωργοσοπούλου , Παύλου , Μπίτα 9(1) , Γιαννακούλια 9, Καναβάρου 3(1) , Αμυρά Τσαβολάκη 8 , Πάλιουρα 2

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 86-23

Διαιτητές : Τσαλίκης , Χρόνης

Δεκάλεπτα : 28-05, 56-12, 73-19, 86-23

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Κότσιφα , Κονιδάρης) :Συγγρού  5, Μπουντούρη 15(1) , Καβούνη 3, Ανδρικοπούλου 5 , Τζιαφέτα 7, Μωραίτη 12(3) , Κεκλίκογλου 6, Φλόκα 4, Τσαλπατούρου 1, Καλογερία 13, Λυμπέρη 4, Αναστασοπούλου 11

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  (Κλαδούχος ): Μαρούδα 4, Σταμπουλόγλου1, Τριμερίτη ,  Ρίζου , Μπρανίστε , Βαβούλη , Χαλικιά 6, Κουπά 6, Καπετανάκη 2, Μήτση , Πετράτου 2 , Ελευθεριάδη 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ 31-52

Διαιτητές : Γερουλάνος ,Σταγιάνος

Δεκάλεπτα : 10-21 , 19-37, 24-41, 31-52

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης): Τσουμπρή 9(3) , Γιαννέλου , Παναγιωτοπούλου , Σερδάρη 2, Μαμλί 8 , Κωνσταντοπούλου 2, Νέζη , Αζάζ , Ζαγγελίδη , Σακελλαρίδου 4, Γκολιμπιάν 6

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παναγόπουλος) : Μπέκου 3(1), Μποσγανά 26, Καραγκούνη 4, Εγγέλη 4, Κουλούρη 5, Σιγούρου , Μπαγντασαριάν , Τζανέτου 4, Γρηγοροπούλου 4, Βλαχονάτσιου 2, Καρκακέλα Σεχάϊ

Η Βαθμολογία της αγωνιστικής

Pos Team Pts PG W L Z PF : PA +/- P2 D2 D3
1 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 8 4 4 0 288 : 133 155 2,1654
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 8 4 4 0 290 : 165 125 1,7575
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8 4 4 0 213 : 149 64 1,4295
4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 7 4 3 1 231 : 212 19 1,0896
5 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 6 4 2 2 197 : 177 20 2 1,6774 1,1129
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 6 4 2 2 171 : 154 17 1 0,5961 1,1103
7 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ (w) 6 4 2 2 182 : 171 11 1,0643
8 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 4 1 3 148 : 193 -45 2 1,0810 0,7668
9 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 5 4 1 3 171 : 157 14 1 0,925 1,0891
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 5 4 1 3 176 : 216 -40 0,8148
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 4 4 0 4 102 : 263 -161 0,3878
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 4 4 0 4 82 : 261 -179 0,3141

 

H επόμενη αγωνιστική

 

29/10/16 21.00 ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ

29/10/16 19.30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

29/10/16 20.00 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

29/10/16 13.30 1o ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ (w)

29/10/16 16.30 ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ»
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ

29/10/16 16.45 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
To Top